Koloběžky Frýdek-Místek

 

Volejte nebo napište, tel.: 724083035 V nabídce mám tyto modely: Twenty kola 20/20, Tour 26/20, Travel 28/20 a Adventure 27,5/24. Všechny mají nosnost 150 kg. Koloběžku si vyzkoušíte, půjčíte domů, na dovolenou. Pak si ji můžete objednat, vybrat vhodný model, barvu, doplňky. 

 

 

 

 

Půjčovna, prodejna, instruktor!

Jízda na koloběžce má svá specifika. Aby byla přínosem pro vaše zdraví, je třeba umět správnou techniku. Při jejím dodržení posílíte stehenní a hýžďové svaly, zpevníte střed těla, uvolníte kyčle, trapézy, krk, protáhnete třísla. Zapojíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte. Pouze správná technika vám zaručí, že vás koloběžka bude bavit. Je to nejlepší balanční cvičení.

Jízda na koloběžce je:

komplexní posilování a formování postavy, spalování tuků, zlepšení držení těla, rozvoj motoriky a koordinace.
představuje zdravý komplexní pohyb, při kterém jsou velmi efektivně posilovány největší svalové skupiny.

Posilujete a tvarujete svaly dolních končetin, zpevňujete hýžďové, břišní a boční zádové svaly společně se stabilizačním systémem páteře.

A nejen proto je koloběh vhodným kompenzačním cvičením často využívaným i jako poúrazová terapie. Je třeba mít na paměti, že při bolesti zad musí primárně dojít k jejich řádnému uvolnění, teprve poté přichází na řadu jejich posílení.

Právě z tohoto hlediska je koloběžka ideální a zvláště ve srovnání s cyklistikou, která je právě při bolestech v bedrech naprosto nevhodná - pokud na koloběžce jezdíme technicky správně a pravidelně střídáme končetiny, svaly trupu se nejen posilují, ale zároveň i uvolňují.

Koloběh je vhodný pro jedince, kteří dosud žádný sport neprovozovali, dále jako poúrazová rehabilitace, jako prevence civilizačních chorob, jako doplňková kompenzace u jednostranných sportovců, mimo sezónní tréninková příprava (nejen) u zimních sportů

Koloběh jako pohybová aktivita je zároveň vhodná i pro osoby s psychosomatickými onemocněními a osoby s tělesným a duševním postižením. Pravidelná jízda na koloběžce zvyšuje mnohostranný léčebný efekt. Současně jsou pozitivně ovlivněny rizikové faktory - snižování nadváhy, snižování vysokého krevního tlaku.

 

Pravidelné tréninky

Pravidelné tréninkové vyjížďky najdete v událostech. Lekce může být přizpůsobena začátečníkům, tak i pokročilým. Kromě skupinové výuky lze domluvit i induviduální lekci.

Prodej koloběžek

 Přijďte si vyzkoušet moravskou koloběžku KOSTKA. S její koupí vám poradím a pomůžu vybrat tu nejvhodnější. Nekupujte zajíce v pytli, teda Kostku. Koloběžku si u mě můžete vyzkoušet, a teprve pak se rozhodnout. Mám Twenty kola 20/20, Tour 26/20, Travel 28/20 a Adventure 27,5/24. Všechny mají nosnost 150 kg. Koloběžku si vyzkoušíte, půjčíte domů, na dovolenou. Pak si ji můžete objednat, vybrat vhodný model, barvu, doplňky.

Koloběžky na míru

Ušiju lekci na míru pro vaši firmu, přátele, rodinu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Fotogalerie

Prohlédnout galerii

 


Alena Pobořilová
724 083 035

Nordic Walking
Skupinové a individuální lekce, půjčovna, poradenství, prodej holí.