Koloběžky Frýdek-Místek

Půjčit si koloběžku je snadné, na den, na víkend na celou dovolenou.

Volejte nebo napište, tel.: 724083035

Pujčovné na jeden den od 500,- Kč

 

 

 

Nejsem jen půjčovna, jsem hlavně instruktor! Proč?

Jízda na koloběžce má svá specifika. Aby byla přínosem pro vaše zdraví, je třeba umět správnou techniku. Při jejím dodržení posílíte stehenní a hýžďové svaly, zpevníte střed těla, uvolníte kyčle, trapézy, krk, protáhnete třísla. Zapojíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte. Pouze správná technika vám zaručí, že vás koloběžka bude bavit. Je to nejlepší balanční cvičení.

Jízda na koloběžce je:

komplexní posilování a formování postavy, spalování tuků, zlepšení držení těla, rozvoj motoriky a koordinace.
představuje zdravý komplexní pohyb, při kterém jsou velmi efektivně posilovány největší svalové skupiny.

Posilujete a tvarujete svaly dolních končetin, zpevňujete hýžďové, břišní a boční zádové svaly společně se stabilizačním systémem páteře.

A nejen proto je koloběh vhodným kompenzačním cvičením často využívaným i jako poúrazová terapie. Je třeba mít na paměti, že při bolesti zad musí primárně dojít k jejich řádnému uvolnění, teprve poté přichází na řadu jejich posílení.

Právě z tohoto hlediska je koloběžka ideální a zvláště ve srovnání s cyklistikou, která je právě při bolestech v bedrech naprosto nevhodná - pokud na koloběžce jezdíme technicky správně a pravidelně střídáme končetiny, svaly trupu se nejen posilují, ale zároveň i uvolňují.

Koloběh je vhodný pro jedince, kteří dosud žádný sport neprovozovali, dále jako poúrazová rehabilitace, jako prevence civilizačních chorob, jako doplňková kompenzace u jednostranných sportovců, mimo sezónní tréninková příprava (nejen) u zimních sportů

Koloběh jako pohybová aktivita je zároveň vhodná i pro osoby s psychosomatickými onemocněními a osoby s tělesným a duševním postižením. Pravidelná jízda na koloběžce zvyšuje mnohostranný léčebný efekt. Současně jsou pozitivně ovlivněny rizikové faktory - snižování nadváhy, snižování vysokého krevního tlaku.

 

Pravidelné tréninky

Pravidelné tréninkové vyjížďky najdete v událostech. Lekce může být přizpůsobena začátečníkům, tak i pokročilým. Kromě skupinové výuky lze domluvit i induviduální lekci.

Prodej koloběžek

 Přijďte si vyzkoušet moravskou koloběžku KOSTKA. S její koupí vám poradím a pomůžu vybrat tu nejvhodnější.

www.kostkakolobezka.cz

Koloběžky na míru

Ušiju lekci na míru pro vaši firmu, přátele, rodinu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Fotogalerie

Prohlédnout galerii

 


Alena Pobořilová
724 083 035

Nordic Walking
Skupinové a individuální lekce, půjčovna, poradenství, prodej holí.