Reference klientů

 

 

Co o nás řekli naši klienti

 

"Dne 21.7. 2019 jsme využili poukaz na 60 min lekci Nordic walking. Během lekce jsme se naučili základní pravidla chůze s holemi, dozvěděli jsme se, jaké jsou časté zlozvyky a chyby začátečníků. Lektorka se věnovala každému účastníkovi a pomohla a poradila, jak vše zvládnout. Vše probíhalo v malé skupince 7 lidí a panovala příjemná atmosféra. Lekce byla plánována na 1 hodinu, ale lektorka se nám věnovala téměř 2 hodiny. Moc děkujeme a doporučujeme všem. "

— Suknarovští Ostrava

"Náhoda nás svedla dohromady. Byly jsme v lázních v jídelně usazeny k jednomu stolu. A protože jsme holky komunikativní, dozvěděly jsme se, co Alenka děla v "normálním" životě. Kromě jiného nám prozradila, že učí chodit s holemi. Slovo dalo slovo, že to je ideální aktivita vzhledem k našemu zdravotnímu stavu, koupily jsme si od Alenky ty správné hole, a začaly se učit chodit úplně od začátku. Protože to, co jsme se svými původními holemi předváděly, nebyla vůbec chůze s holemi. Začátky byly dost těžké, Alenčinu bystrému oku neuniklo žádné naše pochybení, a že jich je ještě i teď požehnaně! Společně chodíme tři a troufnu si říct že kamarádky,tento náročný sport sbližuje, jak málo který. Chodíte totiž spolu v tempu, kde můžete vést konverzace o všem možném a ještě se při tom kochat přírodou. Náš pobyt v lázních se sice blíží ke konci, spolu jsme prožily nádherné tři týdny, ale mohu já i Anička už teď své trenérce Alči slíbit, že s chozením nepřestaneme a že v nás zapálila jiskřičku se tomuto nádhernému sportu v přírodě věnovat dál. MOC DĚKUJEME "

— Miriam Třinec

"Dostala jsem s manželem dárek. Nordic walking na Olešné. Vedle příjemné a pohodové procházky v nedělním odpoledni jsem se díky milé a pozitivní paní Alenky poprvé seznámila se základy chůze s NW hůlkami. Paráda. Myslím, že jsem se do chůze s hůlkami zamilovala. Přeji paní Ali :-), aby si zachovala svůj úžasný entuziasmus, který přenesla i na nás a aby všichni byli s její péčí tak spokojeni, jak jsme to vnímali já a můj manžel. Good luck, paní Alenko! A díky."

— Sylva

"Kolegyně Alena je úžasná jako Nordic Walking - přizpůsobí se každému, najde motivaci a správný přístup, naučí techniku, vyčistí hlavu, přidá humor. Pořád se od ní učím... "

— Kristina Schejbalová

"Chci moc poděkovat za možnost vyzkoušet si jízdu na koloběžce kolem přehrady Olešná. Chválím tímto především koučku Alenu Knapovou, která naší skupince techniku jízdy krásně vysvětlila a po pár kolech kolem přehrady jsem se již cítil úžasnou volnost z pohybu na tomto dosud pro mě zvláštním dopravním prostředku. Oceňuji, že mě vůbec nebolelo za krkem, naopak, oproti kolu, na kterém trávím jinak hodně času. Určitě mezi vás zase brzy zavítám."

— Tomáš Vlček Frýdek-Místek

 


Alena Pobořilová
724 083 035

Nordic Walking
Skupinové a individuální lekce, půjčovna, poradenství, prodej holí.